NZOZ Zdrowie s. c.
 ul. Jana Pawła II 5, 23-300 Janów Lubelski
  fb logo

loga ue nfz

Szanowni Państwo, od 1 lipca NZOZ "Zdrowie" s.c. realizuje program pilotażowy POZ PLUS przygotowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Ministerstwo Zdrowia.

Podopieczni NZOZ „Zdrowie”s.c. w Batorzu testują nowe rozwiązania dotyczące opieki nad osobami przewlekle chorymi i zdrowymi. Pilotaż obejmuje: bilans zdrowia dorosłego, indywidualny plan opieki medycznej, program zarządzania chorobą.

Celem projektu jest prowadzenie aktywnej opieki nad Pacjentem. Oznacza to, że każdej osobie, która zdecyduje się na udział w programie, poza zleconym i podstawowym kompletem badań, przygotujemy indywidualny plan postępowania zdrowotnego, oraz zapewnimy możliwość korzystania z porad edukacyjnych. Ponadto nieodłącznym elementem realizacji opieki koordynowanej będzie ciągłe wsparcie zespołu profesjonalistów medycznych (lekarzy POZ, specjalistów, pielęgniarek, dietetyków i edukatorów zdrowotnych oraz fizjoterapeutów).

Zapraszamy pacjentów spełniających kryteria wiekowe (od 20 do 65 roku życia ) zapisanych do lekarza rodzinnego w Batorzu do udziału w programie.

Szczegółowe informacje przekażemy bezpośrednio podczas indywidualnych wizyt lub telefonicznie. W pierwszej kolejności zaprosimy Państwa do lekarza rodzinnego POZ na wizytę, którą poprzedzi wizyta u koordynatora lub pielęgniarki celem podpisanie zgody na udział w programie i wypełnienie
arkusza bilansu zdrowia. Spotkanie z lekarzem to ocena stanu zdrowia i kwalifikacji do dalszych badań.

Głównym celem programu jest identyfikacja pacjentów zdrowych i potencjalnie chorych oraz wdrażanie i ukierunkowywanie dalszego postępowania medycznego Obecnie program POZ Plus jest najlepszą i najprostszą drogą wczesnego wykrywania i diagnozowania chorób przewlekłych.
Po zdiagnozowaniu choroby przewlekłej każdy pacjent będzie miał opracowany Indywidualny Plan Opieki Medycznej.

Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w nowatorski projekt POZ Plus i wspólne przeciwdziałanie niepożądanym chorobom. Zapewnimy Państwu kompleksową opiekę zdrowotną.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z koordynatorami programu w naszych placówkach.

Telefon 15-8745-070

Informacje o projekcie www. https://akademia.nfz.gov.pl/poz-plus/