Certyfikat  NZOZ Zdrowie s. c.
 ul. Jana Pawła II 5, 23-300 Janów Lubelski
  ukrainski fb logo

logo ue dp

Miło nam poinformować, że Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s. c. Izabela Dorota Anasiewicz-Kostrzewa, Maria Kokoszka jest Grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 303 489,35 zł na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów po przebudowie będzie miała ułatwiony dostęp do rejestracji, osoby niedowidzące będą mogły skorzystać z lupy elektronicznej, niedosłyszące - z pętli indukcyjnej. Poczekalnia i gabinety zostaną wyposażone w krzesła i sprzęt medyczny dostosowany do osób ze szczególnymi potrzebami. Dodatkowo zostanie zakupiony sprzęt medyczny (holtery, spirometr, kardiomonitor, pulsyksometry, bilirubinometr) z myślą o wizytach domowych. Ponadto personel medyczny zostanie przeszkolony z zakresu komunikacji z osobami o szczególnych potrzebach, a także podjęta zostaje współpraca z organizacją pozarządową, reprezentującą osoby ze szczególnymi potrzebami.

Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.