Certyfikat  NZOZ Zdrowie s. c.
 ul. Jana Pawła II 5, 23-300 Janów Lubelski
  ukrainski fb logo

Szanowni Państwo!

W związku z ryzykiem wystąpienia epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 na naszym terenie zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w przychodniach NZOZ "Zdrowie" w Janowie Lubelskim, Batorzu i Zdziłowicach. 

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, szczególnie osób starszych obciążonych chorobami przewlekłymi, którymi opiekujemy się na co dzień musimy  ograniczyć kontakt z osobami z objawami infekcji, a porady związane z kontynuacją leczenia przewlekłego, wystawianiem zaświadczeń, opinii lekarskich, badań profilaktycznych mogą odbyć się bez osobistego kontaktu z lekarzem.

Pomimo opracowanych procedur postępowania w przypadkach podejrzanych o kontakt z koronawirusem, zaistniała na naszym terenie sytuacja niedostosowania się do opracowanych procedur przez osobę chorą, co naraziło Pacjentów i personel przychodni na ryzyko zainfekowania.

Zapewniamy Państwa, że dopełniamy wszelkich starań ograniczających transmisję wirusa, aby nasza przychodnia była dla Państwa bezpieczna. Uruchomiliśmy specjalny, izolowany gabinet, dedykowany dla pacjentów z objawami infekcji, tak aby zredukować do minimum ryzyko kontaktu z pozostałymi pacjentami.

Zalecamy i prosimy o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Prezesa NFZ, Ministra Zdrowia oraz miejscowych władz i "swojej przychodni". Prosimy o ograniczenie kontaktu osobistego z POZ i Poradniami Specjalistycznymi, odroczenie wszelkich badań kontrolnych, profilaktycznych na późniejszy termin.

Informujemy, że posiadamy możliwość udzielania porad telefonicznie (tzw. tele-porady), wystawiania e-recept oraz e-zwolnień bez konieczności osobistego zgłoszenia się do Przychodni.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wasi Lekarze, Pielęgniarki są dostępni w poradniach w Janowie Lubelskim, Batorzu i Zdziłowicach i chętnie będą odpowiadać na Państwa pytania, udzielać telekonsultacji i podejmować decyzje czy niezbędna i możliwa będzie wizyta osobista.

 

Życzymy Państwu zdrowia, spokoju i cierpliwości. 

Wasi Lekarze i Pielęgniarki NZOZ "Zdrowie" s.c.