Certyfikat  NZOZ Zdrowie s. c.
 ul. Jana Pawła II 5, 23-300 Janów Lubelski
  ukrainski fb logo

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1, informujemy, że:

1. Administratorem danych przetwarzanych w związku z przeprowadzeniem rekrutacji jest: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” s.c. Izabela Dorota Anasiewicz-Kostrzewa, Maria Kokoszka (adres: ul. Jana Pawła II 5, 23-300 Janów Lubelski, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu: 15 872 30 99).

2. Administrator powołał inspektora ochrony danych (dane kontaktowe: Grzegorz Gąbka adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu tj. nie dłużej niż 3 miesiące od daty zakończenia procesu rekrutacji.

4. Zgodnie z ww. rozporządzeniem osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo:

- żądania dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

- cofnięcia zgody w każdym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do celów niniejszej rekrutacji przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” s. c. Izabela Dorota Anasiewicz-Kostrzewa, Maria Kokoszka. Zgoda ma charakter dobrowolny. Niewyrażenie zgody wiąże się z brakiem możliwości udziału w rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.